Tır Kamyon Simülatörü

Tır Kamyon Simülatörü

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,338
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Seyran Games

Tır Kamyon Simülatörü, adından da anlayacağınız üzere gerçek tır sürme keyfi yaşayabileceğiniz bir Android tır simülasyonu.

Tır Kamyon Simülatörü, günlük yaşantınızda yollarda karşılaştığınız SCANIA tırları gerçekten sürebilmenize olanak sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir tır sürme simülasyonu. Android telefon ve tabletler üzerinden oynayabileceğiniz oyunda tırın kontrolünü tamamen siz sağlıyorsunuz. Ekranda direksiyon, gaz ve fren pedalı, havalı korna ve diğer kontrol araçlarını kullanarak gerçek tır sürme keyfine erişebildiğiniz oyunda görsel açıdan zengin bir şekilde hazırlanmış şehirde turluyorsunuz.

Scania model tırda gerçek ABS, ESP ve TC gibi sistemlerin hepsi bulunuyor. Bu fren sistemleri sayesinde kendinizi gerçekten bir tır sürüyormuş hissine kaptırabiliyorsunuz. Oyunun kontrolleri mobil bir oyun için yeterli fakat biraz daha geliştirilebilir olduğunu düşünüyorum. Yine de tırı kontrol ederken zorluk yaşamıyorsunuz.

Oyun içerisinde tırı sürerken şehirde herhangi bir trafik bulunmuyor fakat oyunun zamanla gelişerek ilerleyen zamanda bu tür detayların da ekleneceğini düşünüyorum. Büyük bir otoyol haritası üzerinden gittiğiniz yolu kontrol etme imkanınızın olduğu oyunda ne kadar iyi bir şoförsünüz test etme şansınız bulunuyor. Eğer şoförlüğünüze güveniyorsanız bu oyunu ücretsiz olarak indirip mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.