Titan Quest: Legendary Edition

Titan Quest: Legendary Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HandyGames

Titan Quest: Legendary Edition Google Play'de! Popüler aksiyon rpg oyunu tüm DLC'leri ile karşımıza çıkıyor.

Titan Quest: Legendary Edition, 2006’da çıkış yapan büyük bir oyuncu kitlesine sahip aksiyon rpg oyunu Titan Quest’in yenisi. Tüm DLC ve teknik güncellemelerin de dahil edildiği eksiksiz bir sürüm. Antik çağlarda geçen oyunları seviyorsanız Titan Quest: Legendary Edition’ı kesinlikle oynamalısınız. Titan Quest: Legendary Edition Google Play’den Android telefonlara ücretsiz indirilebilir!

Titan Quest: Legendary Edition İndir

Tanrılar ne kadar güçlü olsalar da tek başlarına Titanları yenemezler, bu yüzden sizin gibi gerçek kahramanlara ihtiyaçları var. Başarınız veya başarsızlığınız insanların ve Olimposluların kaderini belirleyecek.

Yunanistan, Mısır, Babil, Çin’in mistik ve antik dünyalarını araştıracak, efsanevi yaratıkların ordularını fethedecek, çeşitli silahlar ve okçuluk, kılıç dövüşü, güçlü sihir kullanımı gibi dövüş sanatlarında ne kadar usta olduğunu göstereceksiniz. Parthenon, Büyük Piramitler, Babil’in Asma Bahçeleri, Çin Seddi, Tartarus Arenası ve diğer ünlü yerlere seyahat ederken mitolojideki canavarlarla savaşacaksınız. Sizi bekleyen her mücadelede, hedefinize ulaşana ve Titanları yok edene dek daha büyük ve daha güçlü düşmanları yenmeniz gerekecek.

Aksiyon rpg türündeki başka hiçbir oyuna benzemeyen Titan Quest: Legendary Edition, mitolojinin büyüleyici dünyasını sonsuz ve heyecan verici aksiyonla birleştiriyor. Titan Quest: Legendary Edition, tüm DLC'leri içerir:

  • Ölümsüz Taht DLC'sinde, Yunan mitolojisinin en büyük kötüleriyle karşılaşacak, Cerberus'un saldırılarına göğüs gerecek ve Styx Nehri kıyılarına tehlike saçacaksınız. Kör Tiresias'ın kehanetlerini yorumlamalı, Agamemnon ve Aşil ile birlikte savaşmalı ve bu karanlık yeni macerayı fethetmek için Odysseus'un hilelerini kullanmalısınız.
  • Ragnarök DLC'sinde kuzey Avrupa'nın keşfedilmemiş topraklarında Keltlerin, Kuzeylilerin ve Asgard tanrılarının krallıklarına meydan okuyacaksınız.
  • Atlantis DLC'sinde efsanevi Atlantis krallığını arayan bir kaşifle tanışacaksınız. Fenike Şehri Gadir'de olduğu rivayet edilen Herakles'in günlüğünde bir anahtar saklı olduğu söyleniyor. Destansı savaşlar için Tartarus Arena dahil Batı Akdeniz'de bir yolculuğa çıkacaksınız!