Toca Cars

Toca Cars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,273
  • DOSYA BOYUTU 35.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Toca Boca

Toca Cars, Windows tablet ve bilgisayarınıza indirip çocuğunuza - küçük kardeşinize sunabileceğiniz en iyi yarış oyunu.

Toca Cars, 3 – 9 yaş arası çocuklar için özel hazırlanmış tek araba yarışı oyunu olarak öne çıkıyor. Windows tablet ve bilgisayarda oyun oynamayı seven küçük çocuğunuz veyahut kardeşiniz için seçebileceğiniz en iyi oyunlardan biri diyebilirim.

Satın alım sunmadığından ve çocuklar için uygun olmayan reklamlar sunmadığından çocuğunuzun / kardeşinizin bilgisayar veya tabletine gönül rahatlığıyla indirip kurabileceğiniz Toca Cars oyunu adından da anlayacağınız üzere bir araba yarışı oyunu. Lakin bu yarış oyununda herhangi bir kural ve yapabileceklerinizin bir sınırı yok. Diğer bir deyişle kuralları kendiniz belirliyorsunuz.
Çevre dostu bir kartondan yapılmış dünyada kurallarını kendinizin belirlediği yarışlara katılıyorsunuz. Yarış esnasında dur işaretini yıkıp geçmek, dev bir ağaca toslamak, gölde hız sınırını aşmak, posta kutularının aralarından geçmek, uçarak göle atlamak yapabileceğiniz çılgınca hareketlerden sadece birkaçı. Yarışmaktan sıkıldığınız vakit te çevrenizdeki nesnelere etkileşime geçme şansına sahipsiniz.

Hiçbir kuralın olmadığı açık bir dünyada heyecanlı yarışlara katılmanın yanı sıra yarıştığınız pisti ve çevrenizdeki nesneleri düzenleyebileceğiniz editör modu da oldukça ilgi çekici. Bu bölüm çocukların yaratıcılıklarını kullanabilmeleri adına harika olmuş ve karmaşık yapıda düzenlenmemesi oldukça güzel.

Çocuklar için dijital oyuncuklar üreten ödüllü bir oyun firması olan Toca Boca’nın ücretsiz sunduğu oyunlar arasında olan Toca Cars, gerek rengarenk ve anlaşılır arayüzüyle gerekse de serbest stil oynanış sunmasıyla çocuğunuz için seçebileceğiniz en iyi araba yarışı oyunu.