Toca Hair Salon 2

Toca Hair Salon 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,012
  • DOSYA BOYUTU 36.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Toca Boca

Toca Hair Salon 2, çocuklar kadar büyüklerin de beğenerek oynayacağı bir Windows 8.1 oyunu.

Toca Hair Salon 2, Toca Boca’nın elinden çıkmış çocuk oyunları arasında bence en keyiflisi. Hoş grafikleri ve karakter animasyonları ile dikkat çeken yapım her ne kadar çocuklara özel hazırlanmış olsa da birçok yetişkin gibi oynarken keyif aldım.

Windows 8.1 üzeri hem tablet hem de bilgisayarda oynanabilen Toca Hair Salon 2 oyununda adından da anlaşılacağı üzere bir kuaför salonumuz var ve gelen müşterileri karşılıyoruz. Ancak oyun çocukların da oynayacağı düşünülerek hazırlandığından bir puan kazanma, görev tamamlama gibi unsurlar dahil edilmemiş Tamamen eğlence odaklı ve serbest bir oynanış sunduğunu söyleyebilirim.

Üçü bayan üçü erkek altı karakteri karşılaştığımız oyunda seçtiğimiz karakterin saç ve sakalı ile dilediğimiz şekilde oynayabilmemizi sağlayan her alet mevcut. Saç kesimi yapabiliyor, tarak vurabiliyor, düzleştirme veya kıvırcık yapma işlemleri uygulayabiliyor, saç yıkaması ve kurulaması yapabiliyor, saç boyayabiliyoruz. Tüm bunları yaparken karakterlerimiz tepki verebiliyor. Örneğin; saçını tararken farklı şekiller denediğimizde sıkılabiliyor veya elimize usturayı aldığımızda tedirgin olabiliyor veya saçını yıkarken nefesini tutuyor. Kendimizi gerçekten kuafördeymiş gibi hissettimiz için her şey düşünülmüş.

Ne menülerde ne de oyun esnasında reklam barındırmaması, uygulama içi satın alım sunmaması ile çocukların da rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olan Toca Hair Salon 2, ilk oyuna göre birçok yenilikle geliyor. Yeni aletler, aksesuarlar, fotoğraf fonları, renkli sprey efektleri, animasyonlar, karakterler serinin ikinci oyununda gelen yeniliklerden sadece birkaçı.