Tomatosoft YouTube Downloader

Tomatosoft YouTube Downloader

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,774
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Tomatosoft YouTube Downloader ile YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya İndirme Yöneticileri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Tomatosoft YouTube Downloader YouTube videolarını bilgisayara kaydetme konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir video indirme programıdır.

İnternet bağlantısının kısıtlı olduğu, kotalarla sınırlandırıldığı ya da hiç olmadığı ortamlarda YouTube üzerinden video seyretmek veya müzik dinlemek mümkün olmamaktadır. Ayrıca YouTube üzerinden video oynatma kabiliyeti olmayan cihazlarda da bu hizmet kullanılamamaktadır. İşte bu tip sebeplerden ötürü kullanıcılar YouTube video indirme işlemi için kullanabilecekleri bir programa ihtiyaç duyarlar.

Tomatosoft YouTube Downloader YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydetme sürecini oldukça kolay bir şekilde tamamlayabilmektedir. Tek yapmanız gereken tarayıcınızdan YouTube videosunun bağlantısını kopyalayarak program penceresindeki Download tuşuna tıklamaktır. Bu eylemden sonra başlayan video indirme işlemi YouTube videosunu bilgisayarınıza kaydeder. Ayrıca birden çok YouTube videosunu indirme listesine ekleyerek hepsini aynı anda indirebilirsiniz.

Programın bir diğer kullanışlı yönü video dönüştürme özelliğidir. Dilerseniz YouTube üzerinden indirdiğiniz videoları, dilerseniz bilgisayarınızda kayıtlı videoları farklı formatlara dönüştürerek cihazlar arası uyumluluk problemini çözebilirsiniz. Program yaygın video ve ses formatları olan AVI, MPG, MP4, WAV ve MP3 formatlarını desteklemektedir.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz: