Tooth and Tail

Tooth and Tail

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pocketwatch Games

Tooth and Tail bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Tooth and Tail güzel bir görsel stili eğlenceli bir hikaye ve oynanışla birleştiren bir strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

RTS - gerçek zamanlı strateji oyunu türünde bir oyun olan Tooth and Tail'de orman sakinlerinin arasındaki iç savaş konu alınıyor. Kokarcalar, baykuşlar ve yaban domuzları yemek için birbirleri arasında savaşıyor, biz ise tarafımızı seçiyoruz ve iç savaşın galip tarafı olmak için savaşıyoruz.

Tooth and Tail, iç savaşı, ayaklanmaları ve devrimi mizahi bir şekilde ele alan bir hikayeye sahip. Tooth and Tail'deki haritalar rastgele bir düzenle yaratılıyor, yani oyunu her oynadığınızda sizi farklı bir macera bekliyor. Oyunda dilerseniz tek başınıza bu hikaye modunu oynayabiliyor, dilerseniz online modlarda oyunu diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. 

Tooth and Tail'in ilginç yönü oyunun split screen - bölünmüş ekran şeklinde oynanabilmesi. Bu sayede arkadaşlarınızla birlikte aynı bilgisayar üzerinden oyunu çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Tooth and Tail'in kontrollerinin gamepadler düşünülerek yapılandırılmış olması güzel bir özellik.

Tooth and Tail'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz işlemci

- 2 GB RAM

- Intel HD 3000 ekran kartı

- DirectX 11

- 2 GB boş depolama alanı