Top Gear: Stunt School

Top Gear: Stunt School

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 258
  • DOSYA BOYUTU 127.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BBC Worldwide

Top Gear: Stunt School, limitlerin ve kuralların olmadığı ücretsiz oynanabilir araba yarışı oyunu.

Top Gear: Stunt School, mobilin yanı sıra Windows tablet ve bilgisayarlarda oynanabilir olan limit ve kuralların olmadığı bir yarış oyunu. Tek başınıza veya online oynadığınız klasik araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız sizi uzun süre oyalayacak bu eşsiz oyunu kesinlikle indirmelisiniz.

Detaylı hazırlanmış göze hoş gelen görselleriyle dikkat çeken yarış oyunu BBC’nin imzasını taşıyor ve resmi Top Gear oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz ve boyutu gb’lara varmayan oyunda adından da çıkaracağınız üzere akrobatik hareketler yapabildiğiniz arabaların direksiyonlarını tutuyorsunuz.

Modifiye edilmiş farklı türde araçlarla ölüme meydan okutan olabildiğince tehlikeli engellerle süslenmiş pistlerde yarışlara katılıyorsunuz. Dünya genelinde düzenlenen yarışların ortak noktası hatayı kabul etmemesi. Gazı elinizden çekmeden ilerlemeniz gereken yarışlarda yapacağınız en ufak hata, dalgınlık anı tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor. Gerçek zamanlı hasar sisteminin harika işlediğini söyleyebilirim.

Çoklu oyuncu modu eklenirse çok daha zevkli olacağını düşündüğüm Top Gear: Stunt School, aykırı hareketlere izin veren olabildiğince zor bir yarış oyunu olmuş. Kesinlikle klasiğin dışında oynanış sunuyor.