Top Speed

Top Speed

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,156
  • DOSYA BOYUTU 447.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici T-Bull Sp. z o.o.

Top Speed, Windows tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz üst seviye, kaliteli drag yarışı oyunu.

Top Speed, mobilin yanı sıra Windows tablet ve bilgisayarlarda oynanabilir olan üst seviye tek drag yarışı oyunu. Grafiklerin ve araba seslerinin olabildiğince kaliteli olduğu oyunda sokakların yenilmezleri ile birebir yarışlara yani drag yarışlarına katılıyoruz. Amacımız tabiri yerinde ise sokakların kralı olmak.

Şehrin terk edilmiş yerlerinde drag yarışlarına katıldığımız oyunda klasiklerden egzotik arabalara polis arabalarından modifiye edilmiş F1 araçlarına 60’ın üzerinde araba seçim hakkına sahibiz. Araba çeşitliliği bir yana yarıştığımız arabaları modifiye edebilmemiz harika. Genellikle bu tarz oyunlarda yükseltmeler arabayı süslemeye, performansını artırmaya yönelik oldukça sınırlı seçenekler sunulur lakin bu oyunda aracımızın performansını artırıcı, çekici yapıcı çok daha fazla seçenek önümüze çıkıyor. Yükseltmelerin ücretli olmaması, yarışlara gösterdiğimiz performansa dayalı olması yerinde bir karar olmuş.

Top Speed’i benzerlerinden ayıran bir nokta da tecrübe puanı sisteminin olması. Yarışlarda başarı elde ettikçe tecrübe puanı kazanıyor, sıralamamızı artırıyoruz. Bunun iyi yanı olduğu gibi kötü yanları da var. Tecrübe kazandıkça sokak çetelerinin ilgisini daha fazla çekmeye başlıyor ve çok daha zorlu yarışlara katılıyoruz. Sokak kralları ile yaptığımız yarışlarda araç seçimi ve yükseltmeler daha fazla önem kazanıyor.

Drag yarış severlere özel hazırlanan oyunun kontrol sistemi çok basit tutulmuş. Ekranın altına konumlandırılmış konsoldan vites değişimi rahatlıkla yapabiliyor, nitronuzu kullanabiliyor, hızımıza ve sürenize bakabiliyoruz. Hem tablet hem de klasik bilgisayarda rahatlıkla oynanabilmemize imkan tanıyan bir kontrol sisteminin olduğunu söyleyebilirim.