Toplu Resim Koruyucu

Toplu Resim Koruyucu

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,577
  • DOSYA BOYUTU 1.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Live Micro Systems - Soft Orbits

Toplu Resim Koruyucu adından da anlaşıldığı üzere yüzlerce resim veya fotoğrafa tek tıkla filigran eklemenizi sağlayan çok güçlü ve kullanımı kolay programdır.

Toplu Resim Koruyucu adından da anlaşıldığı üzere yüzlerce resim veya fotoğrafa tek tıkla filigran eklemenizi sağlayan çok güçlü ve kullanımı kolay programdır. Resim veya sanatsal çalışmalarınızın üzerine profesyonel ve transparan yazı, resim, logo, çizim veya grafik filigranlar ekleyerek koruyabilirsiniz. Favori resim düzenleme programınızla birlikte kullanıldığında filigranlar; telif hakkı mesajınızı, web sitenizin linkini veya logonuzu içerebilir.

 Toplu Resim Koruyucu resimlerinizi veya fotoğraflarınızı korumak için geliştirilmiş en hızlı ve en kolay yöntemdir. Bu filigran düzenleme programı çalışmalarının bir örneğini değerlendirmeleri için müşterilerine gönderen tasarımcılar, grafik sanatçıları, banner dizaynı yapanlar için uygun olduğu gibi web sitelerinde veya web resim galerilerinde yayınladığı resimleri korumak isteyen herkese de hitap eder. Bu programı kullanarak resimlerinizi izinsiz kullanımdan koruyabilirsiniz. Resim üzerinde istediğiniz yere eklediğiniz filigranlar kaldırılamaz.