Torrent File Hash Checker

Torrent File Hash Checker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,097
  • DOSYA BOYUTU 0.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jhon Jairo Pro Developer

Bilgisayarınıza indirdiğiniz torrent dosyalarının tam olduğundan emin olmak için bu programı kullanabilirsiniz.

İnternetten indirdiğimiz dosyalarda maalesef bağlantı sorunlarından dolayı sıkıntılar meydana gelebiliyor ve neticesinde istediğimiz dosyalar tam olarak inmeyebiliyorlar. Her ne kadar filmler, müzikler gibi konularda bu ciddi bir sıkıntı teşkil etmese de sürücüler, işletim sistemleri ve benzeri önemli verileri indirdiğimizde gerçekleşecek olan herhangi bir eksik dosya indirmesi sisteminizi kullanılmaz hale getirebiliyor.

Torrent File Hash Checker ise torrent üzerinden indirilen dosyaların orijinal torrent dosyasında belirtilen hash değerine uygun olup olmadığını kontrol ediyor. Böylece dosyanın herhangi bir eksiğinin olup olmadığını henüz kullanmadan kontrol edebiliyorsunuz. İki dosyayı da karşılaştıran ve uygun olmaması halinde eşleşmenin gerçekleşmediğini belirten Torrent File Hash Checker sayesinde eksiksiz dosya indirdiğinizi kolayca doğrulayabiliyorsunuz.

Özellikle oyun indirenlerin dokularda bozulmalar, grafiklerde gariplikler yaşadıkları biliniyor ve eksik indirmelerden kaynaklanan bu gibi durumlar için programı bilgisayarınızda bulundurmayı sakın unutmayın.