Total Immersion Racing Türkçe Yama

Total Immersion Racing Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 280
  • DOSYA BOYUTU 2.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Total Immersion Racing Türkçe yaması ile yarışlarınız çok daha keyifli bir şekilde geçecektir.

Total Immersion Racing, her ne kadar biraz eski olsa da kullanıcıların çok beğendiği yarış oyunları arasında yer almaya devam ediyor. Dolayısıyla OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Türkçe yamayı sizlere sunmamız gerektiği kesin ve böylece oyuna dair tüm içerikleri direkt olarak Türkçe dilinde görebilirsiniz. Bu içerikler arasında oyundaki altyazılar ve menü seçenekleri yer alıyor.

Elbette oyunda yer alan orijinal araba ve yarışçı isimleri, pist isimleri gibi seçenekler çevrilmemiş. Bu sayede oyunun orijinalliğinin de korunması sağlanmış ve oldukça gerçekçi hissettiren bir sürüş deneyiminin sizleri beklediğini söyleyebilirim.

Oyun biraz eski olduğu için artık grafiklerinin günümüz oyuncuları için yetersiz kalması mümkün fakat oynanışa önem veren kullanıcılar bunu pek sorun etmeyeceklerdir.

Total Immersion Racing Türkçe yamasını indirdikten sonra sıkıştırılmış dosya içerisinden çıkan kurulumu çalıştırabilirsiniz. Böylece oyunun direkt olarak kurulu olan klasörüne yama kendisini yerleştirecektir. Yamanın kurulumunun ardından oyunun seçeneklerinde yer alan altyazıları da oyun içerisinden aktifleştirmeniz gerekmekte.