Touch-It

Touch-It

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 119,537
  • DOSYA BOYUTU 28.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chessware SA

Bilgisayarınızda kaliteli ve özelleştirilebilir bir sanal klavye uygulaması kullanmak için bu programı kullanabilirsiniz.

Touch-It programı bilgisayarınıza sanal bir klavye eklemenizi sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir uygulama. Pek çok diğer sanal klavye uygulamasının aksine kendi içerisinde bulunan hazır temaları kullanmanın yanında barındırdığı editör sayesinde kendi istediğiniz şekilde bir klavyeyi de kolayca oluşturma şansına sahipsiniz. Böylece kendi kullanım alışkanlıklarınıza en çok uyan klavyeyi yaratabilir ve ekranda klavye kullanırken de kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Standart alfanumerik butonların yanında üçüncü parti yazılım ve servisleri açabileceğiniz bazı özel butonları da barındırması sayesinde sadece bir klavye değil, aynı zamanda bir kontrol paneli haline gelebiliyor. Tüm diller için destek veren program böylece Windows ayarlarında hangi dil seçeneğine sahipseniz o dile göre tuş dizilimini ayarlayabiliyor.

Hazır yazı ekleme, sabitlenmiş sanal klavye, hesap makinesi, alt ctrl del desteği, Windows giriş ekranı desteği, şeffaflık ve gölgelendirme, yazma hızı ve gecikmeler konusunda ayarlar yapabilme gibi onlarca farklı ayar ve özellik sayesinde basit sanal klavyeler yerine tam teşekküllü bir sanal klavye kullanma deneyimine erişebilirsiniz.