Tower Dwellers Gold

Tower Dwellers Gold

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 56
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Tower Dwellers Gold mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Tower Dwellers Gold oyunculara heyecanlı bir oyun tecrübesi yaşatmayı başarabilen bir mobil kule savunma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tower Dwellers Gold bir strateji oyunu ve tower defence oyunu karşımı şeklinde hazırlanmış bir oyun. Oyunda fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve toprakları şeytani güçler tarafından saldırıya uğrayan bir krallığı kurtarmaya çalışıyoruz. Bu iş için savunma kulelerimizi haritada ihtiyaç duyulan noktalara kurmamız ve bu kuleleri düşmanları yok ettikçe geliştirerek daha güçlü hale getirmemiz gerekiyor.

Tower Dwellers Gold'da düşmanlarımızı yenebilmek için savunma kulelerimizin yanında askerler üretmemiz de gerekiyor. Bu askerleri ürettikten sonra düşmanların üzerine salarak onları oyalayabiliyor ve savunma kulelelerimizin onlara daha yüksek hasar vermesini sağlayabiliyoruz. Ayrıca özel kahramanları da savaşta kullanabilmemiz mümkün. Bize saldıran her düşman dalgası daha da güçlü geldiği için bu kahramanlar savaşın kaderini değiştirebiliyor.

Tower Dwellers Gold kısa sürede bağımlılık yapabilmekte.