Tower Dwellers

Tower Dwellers

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 73
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz strateji oyunudur.

Mobil cihazlar için pek çok başarılı oyuna imza atmış olan Noodlecake Studios, yine aksiyon ve strateji severlerin beğeneceği bir oyunu daha oyuncuların beğenisine sundu. Tower Dwellers, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz sürükleyici bir strateji oyunu.

Özellikle Kingdom of Rush fanlarının beğeneceği ve bu oyunun etkilerinin gözlemlenebileceği bir oyun olan Tower Dwellers, diğerlerinin aksine tamamen premium bir oyun. Yani oyun içerisinde sıfır reklam ve sıfır oyun içi satın almayla karşılaşıyorsunuz. Üstelik fiyatı da gayet uygun olan bu oyunun grafikleri de gayet başarılı.

Oyunun temelleri basit. Oyunda amacınız ekranda gördüğünüz, dalga dalga gelen düşman saldırılarına karşılık verebilmek için ekranın müsait yerlerine birimlerinizi oluşturup yerleştirerek onlarla savaşmak.

Fakat bu oyunda çeşitli kule tiplerini birbirleriyle birleştirebilir, modifiye edebilir ve her duruma özel farklı kombinasyonlar yaratabilirsiniz. Örneğin bir demirci ile çalıişanı birleştirerek ortaya asker çıkarabilirsiniz.

Oyunda yaratabileeğiniz ve büyücüler, askerler ve okçular aracılığıyla açtırabileceğiniz farklı farklı pek çok kahraman tipi bulunmakta. Aynı zamanda eğer işler çok karışırsa kullanabileceğiniz özel güçleriniz de mevcut.

Eğer siz de bu tarz strateji oyunlarını seviyor ve orijinal bir oyun arıyorsanız, Tower Dwellers'a göz atmanızı tavsiye ederim.