Toy Defense 3: Fantasy

Toy Defense 3: Fantasy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,215
  • DOSYA BOYUTU 89.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gamebra

Toy Defense 3: Fantasy bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

Toy Defense 3: Fantasy oldukça heyecanlı bir oynanış sunan kule savunma oyunu türünde bir strateji oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Toy Defense 3: Fantasy'de fantasik bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyada kendi krallığımızı korumak için savaş veriyoruz. Oyunda bütün olaylar şeytani canavarların topraklarımıza saldırmasıyla başlıyor. Biz de ordularımızı toplayarak bu saldırıya karşılık vermek ve başarılı bir şekilde savunma yapabilmek için mücadele veriyoruz.

Toy Defense 3: Fantasy'de düşmanlarımız üzerimize dalgalar halinde saldırıyorlar ve her dalgada giderek güçleniyorlar. Düşmanları durdurabilmek için ise savunma kulelerimizi haritada ihtiyaç duyulan yerlere yerleştiriyoruz. Düşmanları yok ettikçe para kazanıyoruz ve bu parayı savunma kulelerimizi güçlendirmek için kullanıyoruz. Bu sayede giderek güçlenen düşman saldırılarına karşı ayakta durabiliyoruz.

Toy Defense 3: Fantasy'de özel yeteneklere de sahibiz. Bu yeteneklerimiz kritik anlarda oldukça işimize yarıyor; fakat belli bir ücret ödememiz gerekiyor. Bu nedenle oyunda kaynak yönetimi büyük önem taşıyor. Toy Defense 3: Fantasy bu yönden taktiksel yeteneklerimizi sınamakta.

Toy Defense 3: Fantasy oldukça düşük sistem gereksinimlerine sahip. 1 GHZ işlemci ve 1 GB RAM oyunu oynayabilmek için yeterli.