Traffic: Road Racing

Traffic: Road Racing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 685
  • DOSYA BOYUTU 53.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici T-Bull Sp. z o.o.

Traffic: Road Racing, sonsuz koşu ile araba yarışını birleştiren kaliteli bir Windows 8.1 oyunu.

Traffic: Road Racing, biraz Asphalt Overdrive biraz Traffic Racer oyunundan esinlenerek hazırlanmış harika bir araba yarışı oyunu. Hem dokunmatik ekranlı Windows 8.1 tabletlerde hem de klasik masaüstü bilgisayarlarda rahat bir oynanış sunuyor.

Ücretsiz olarak sunulan ve diğer yarış oyunları mukayese ettiğimizde oldukça ufak boyutlu olan Traffic: Road Racing oyununda egzotik, spor arabalarla şehrin ortasında yarışlara katılıyoruz. İllegal olarak düzenlene yarışlar farklı kategorilere ayrılmış. Araçları sollama zevki yaşatan tek yönlü, araçları sollarken karşıdan gelen araçlarla yüz yüze geldiğimiz çift yönlü, hız limitini alt üst ettiğimiz – tozu dumana kattığımız süreye karşı, pratik yapabildiğimiz serbest stil yarış türlerinden hepsi ayrı bir heyecan – aksiyon.

Sonsuz koşu türü ile yarışı harmanlayan Traffic: Road Racing’de ilk açılışta araba seçimimizi yapıyoruz. Oynanabilir arabalar arasında Lamborghini, Bmw, Mustang, Ferrari gibi lüks spor arabalar bulunuyor lakin ilk aşamada sadece bir tanesi ile oynayabiliyoruz. Diğer arabaların kilitlerini açmak için yarış esnasında kazandığımız puanları kullanıyoruz. Puanlarımızı ayrıca mevcut yarıştığımız aracı yenilemek için de kullanabiliyoruz. Puan kazanmak için de yarışlarda birbirinden tehlikeli hareketler yapıyoruz. Son hız giderken araçları solladığımızda, araçların yanından silme geçtiğimizde bonus puanlar kazanıyoruz.

Oynanış olarak klasik yarış oyunlarından oldukça farklı olan Traffic: Road Racing’de kontroller herkesin rahatlıkla alışacağı şekilde tasarlanmış. Aracımızı yönlendirmek için klavyeden sağ sol tuşlarını veya dokunmatik butonları kullanıyoruz. Vites ise manuel ve otomatik olarak değiştirilebiliyor.

Farklı zaman diliminde farklı mekanlarda farklı hava koşullarında yarışma imkanı sunan Traffic: Road Racing, Gameloft’un Asphalt Overdrive oyunu kadar kaliteli ve zevkli.