Transformers: Earth Wars

Transformers: Earth Wars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 392
  • DOSYA BOYUTU 61.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Backflip Studios

Transformers: Earth Wars mobilcihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Transformers: Earth Wars eğer Transformers çizgi filmiyle büyüdüyseniz ve Transformers filmelerini izlemekten keyif aldıysanız hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Transformers oyunu olan Transformers: Earth Wars, bize daha önceden oynadığımız Transformers oyunlarından farklı bir oynanış sunuyor. Daha önceden Transformers'ın aksiyon oyunları ve kart oyunlarıyla karşılaşmıştık. Bu oyunda ise taktiksel yeteneklerimizi konuşturabiliyoruz.

Bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan Transformers: Earth Wars'ta Autobot ve Decepticon arasındaki savaşlar konu alınıyor. Oyuncular taraflarını seçerek oyuna başlıyorlar ve kendi ordularını kuruyorlar. Ordularımızda Optimus Prime, Megatron, Grimlock ve Starscream gibi Transformers kahramanlarını kullanabilmemize de imkan veriliyor.

Transformers: Earth Wars'da bir yandan kendi üssümüzü korumaya çalışırken bir yandan da düşman üslerine saldırıyoruz. Online altyapıya sahip olan Transformers: Earth Wars'da diğer oyuncularla birlikte savaşabilmektesiniz.