TransRoad: USA

TransRoad: USA

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 846
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici deck13-hamburg

TransRoad: USA'da kendi nakliye firmanızı ve tır filonuzu kurarak işletmenizi büyütmeye çalışıyorsunuz

TransRoad: USA eğer kendi lojistik firmanızı kurarak büyük bir işletme olmak için çabalamak isterseniz stratejik yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir simülasyon oyunu.

Amerika kıtasına konuk olduğumuz oyunda, bu kıtadaki nakliyecilik faaliyetlerini verimli bir şekilde gerçekleştirmeye ve Amerikan ekonomisini ayakta tutmaya çalışıyoruz. Kariyerimize başlarken elimizde birkaç tırdan başka araç yokken görevleri tamamlayıp yük taşıdıkça para kazanıyor, filomuzu genişletiyor ve daha büyük işleri alarak daha çok para kazanabiliyoruz. Tabi karşımıza çıkacak beklenmedik sürprizlere karşı hazırlıklı olmamız da gerekmekte.

TransRoad: USA'da filonuza dahil edeceğiniz kamyonları seçtikten sonra sıra sürücülerini de seçmeye geliyor. Seçeceğiniz şöförler ticari faaliyetlerinize direkt olarak etki ettiği için ihtiyaçlarınıza yönelik doğru kontratı yapmaya özen göstermelisiniz. Bunlara ek olarak müşterilerinizle de iyi ilişkiler kurmanız gerekli. Müşterilerinizin özel taleplerini yerine getirerek daha iyi bir izlenim bırakabilir, daha iyi sözleşmelere imza atabilirsiniz.

TransRoad: USA'da aynı anda 100'den fazla kamyonu filonuzda görebilirsiniz. Oyunu senaryo, sandbox ve görev modlarında oynayabilmeniz mümkün. TransRoad: USA'nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 3.40 GHz Intel Core i5 3570K işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 760 veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı

- DirectX 10

- 8 GB boş depolama alanı