Tribler

Tribler

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,480
  • DOSYA BOYUTU 70.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tribler

Tribler, ses, video, resim dosyaları ve daha fazlasını indirebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir dosya paylaşım programıdır.

Tribler kullanıcıların istediği içerikleri bularak indirmelerine ve aynı zamanda diğer kullanıcılarla içerik paylaşmalarına yarayan bir dosya paylaşım programıdır. Video, ses, resim dosyaları ve daha fazlasını kolayca arayarak bulabilir ve istediğiniz dosyaları paylaşıma açabilirsiniz.

Program yardımıyla anahtar kelimeler yardımıyla istediğiniz içerikleri arayabilir, bulduğunuz içerikleri rahatlıkla indirebilirsiniz. İsterseniz hazırlanmış kategoriler altından paylaşıma yeni açılan dosyaları ve popüler içerikleri görebilirsiniz. Aynı zamanda program üzerinden arkadaşlar edinebilir ve karşılıklı iletişim kurabilirsiniz.

Entegre video ve ses oynatıcı sayesinde beğendiğiniz videoları anlık olarak izleyebilir, sevdiğiniz ses dosyalarını dinleyebilirsiniz.

Tribler sosyal bir uygulamadır. Böylece diğer kullanıcılarla arkadaş olabilir ve beğendiğiniz içerikleri kolayca arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu şekilde insanların aradıkları dosyaları bulması kolaylaşır ve içerik zenginliği oluşur.