Trover

Trover

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Trover

Trover uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca sanal bir geziye çıkabilirsiniz!

Trover uygulaması, gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven Android kullanıcılarının göz atabilecekleri gezi fotoğrafları ve paylaşımları yapma uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça etkileyici gezi fotoğraflarına ve anılarına ev sahipliği yapan uygulama, çekici arayüzüyle sanal gezintileri çok kolay bir hale getiriyor.

Uygulama içerisinde yer alan fotoğraflar, coğrafi konum bilgilerini içlerinde barındırdıklarından dolayı tam olarak nerelerde çekildikleri tespit edilebiliyor ve böylece hatalarla karşılaşma olasılığı ortadan kalkıyor. Fotoğraf paylaşımı yapan kullanıcılar, dilerlerse fotoğraflarının altına kendi yorumlarını yazabiliyor ve diğer ziyaretçiler için ipuçları da sunabiliyorlar.

Çevrenizde bulunan ilgi çekici yerleri sunma konusunda da gerekli tüm bilgileri sunan uygulama, böylece daha önceden bilmediğiniz yerleri keşfetmenize imkan tanıyor. Sizin ilgilendiğiniz türde gezi ve yerlerle ilgilenen kullanıcıları da size önerebilen Trover, böylelikle bir nevi sosyal ağ haline de geliyor. Zira uygulama içerisinde yer alan önemli kişileri takip ederek onları geziler konusunda paylaştıklarına göz atabiliyorsunuz.

Beğendiğiniz bir fotoğraf ya da paylaşım olursa daha sonra yeniden bakmak üzere favorilerinize eklemeniz de mümkün. Bu sayede unutmak istemediğiniz paylaşımları dilediğiniz gibi saklayabiliyor ve seyahatlerinizde kullanabiliyorsunuz. Varolan haber akışı ekranı sayesinde devamlı olarak yeni paylaşımlara göz atmanız da mümkün.

Ancak uygulamanın doğru bir şekilde çalışması için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini unutmayın. Çok fazla fotoğraf görüntülemenin 3G kotanız üzerinde negatif etkisinin olması mümkün ve bu nedenle mümkün olduğunda Wi-Fi üzerinden fotoğrafları gezmenizi öneriyorum. Gezgin ve meraklıların kesinlikle denemeden geçmemeleri gerekenler arasında yer alıyoır.