trueSpace

trueSpace

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,810
  • DOSYA BOYUTU 127.26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Caligari Corporation

Microsoft'un Google Sketch Up'a rakip olarak çıkarttığı ve tamamen ücretsiz dağıttığı trueSpace, profesyonel kullanıcıların yanı sıra sahip olduğu kolay kullanım özellikleri ve Virtual Earth ile uyumluluğu sayesinde amatör kullanıcı

Microsoft'un satın almasından sonra Google Sketch Up'ın rakibi olarak ücretsiz sunmaya başladığı trueSpace ile 3 boyutlu modellemeler yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu program ile profesyonel olarak çizimler gerçekleştirebilir ve 3 boyutlu olarak nasıl görünebileceğini görebilirsiniz. Profesyonellere yönelik hizmet veren trueSpace, kolay kullanım özellikleri sayesinde amatör kullanıcılar için de uygundur.

Tamamen yeniden yazılan X format çıkartıcı ile tasarımlarınızı XNA gibi oyun geliştirici motorlar içinde kaydedebilirsiniz.

Ayrıca Virtual Earth ile senkronize edilmiş olması ile 3 boyutlu tasarımınızı Virtual Earth üzerinden görmenize de olanak tanır. Ayrıca birçok formatı desteklemesi sayesinde de tasarımlarınızı çıkartıp Virtual Earth içerisinde de kullanabilmenize olanak tanıyor.

Program hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.