TubeQueue

TubeQueue

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 576
  • DOSYA BOYUTU 6.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Andrew Stein

TubeQueue, internet üzerinden video indirmenize ve dönüştürmenize olanak sağlayan basit bir video indirme ve dönüştürme programıdır.

TubeQueue, çevrimiçi olarak video arayabileceğiniz ve bulmuş olduğunuz videoları bilgisayarınız üzerine farklı formatlarda kaydetmenize olanak sağlayan ücretsiz bir video indirme ve dönüştürme programıdır. Programın en büyük avantajlarından bir tanesi oluşturabileceğiniz indirme listeleri sayesinde aynı anda birçok videoyu indirip, farklı formatlara dönüştürebilecek olmanız.

Dahili arama sistemi sayesinde birçok popüler video sitesi üzerinde arama yapmanıza olanak sağlayan program ile isterseniz çalma listelerine, favorilere veya belli bir kullanıcı tarafından yüklenmiş olan videoların tamamına kolayca ulaşabilirsiniz. Arama sonuçları farklı kriterlere göre listelenmektedir ve isteğinize göre sıralama yapabilirsiniz.

Sadece birkaç tıklama yardımıyla videoları indirme listesine ekleyebilir ve bilgisayarınız üzerinde benzer dosyaların yer aldığı klasörler üzerine indirebilirsiniz. Video dönüştürme işlemlerinin otomatik olarak gerçekleşmesi için dönüştürme ayarlarını isteğiniz doğrultusunda düzenlemelisiniz.

AVI, MP4, FLV, 3GP, MPEG ve MOV gibi farklı formatlara dönüştürebileceğiniz videolar dışında isterseniz video ses akışlarını doğrudan MP3 formatına dönüştürebilirsiniz.

Farklı video siteleri üzerinde yer alan beğendiğiniz video içeriklerini kendi belirleyeceğiniz formatlarda bilgisayarınız üzerine kaydetmek isterseniz ücretsiz bir video indirme ve dönüştürme programı olan TubeQueue'ı deneyebilirsiniz.