Tuber-YoutTube Downloader

Tuber-YoutTube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,468
  • DOSYA BOYUTU 4.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OAK PANHA

Tuber-YoutTube Downloader ile favori YouTube videolarınızı bilgisayarınızda saklayabilirsiniz

Tuber-YoutTube Downloader, YouTube videolarını bilgisayara kaydetme konusunda size yardımcı olan ücretsiz bir YouTube video indirme programıdır.

YouTube üzerinden seyrettiğiniz videolar internet bağlantınızın hızına ve durumuna göre keyfinizi kaçırabilmektedir. İnternet bağlantınız yavaş olduğunda bu videolar yüklenmemekte ve kesilmeden video seyredememektesiniz. Benzer şekilde internet olmadığı zamanlar YouTube videoları izlemek ya da internet bağlantısı olmayan farklı cihazlarda YouTube videolarını izlemek mümkün olmamaktadır.

Bu tip problemleri aşabilmek için Tuber-YoutTube Downloader kullanarak YouTube videolarını önceden bilgisayarınıza kaydedebilir ve kesilmeden bu videoları seyredebilirsiniz. Ayrıca televizyon, telefon gibi cihazlarda internete ihtiyaç duymadan favori videolarınızı izleyebilirsiniz.

Tuber-YoutTube Downloader sade bir arayüze sahiptir. Tek yapmanız gereken tarayıcınızdan YouTube videosunun bağlantısını kopyalamak ve program ana penceresine yapıştırmaktır. Tuber-YoutTube Downloader indirdiğiniz YouTube videosunu kaydedeceğiniz klasörü seçmenize de imkan tanımaktadır.