TudZu

TudZu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 875
  • DOSYA BOYUTU 24.85 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TIPI SOFTWARE

TudZu, fotoğraf ve videolarınız yedeğini alırken aynı zamanda arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

TudZu, fotoğraf ve video dosyalarınızın yedeklerini alabilmenizin dışında yedeğini almış olduğunuz dosyaları özel ağlar aracılığıyla doğrudan arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanıza olanak sağlayan pratik ve kullanışlı bir yazılımdır.

Program yardımıyla kendi grubunuzu oluşturarak, oluşturmuş olduğunuz gruba istediğiniz kullanıcıları davet edebilir ve paylaşmış olduğunuz medya dosyalarının grup üzerinde yer alan kişiler tarafından görüntülenmesine izin verebilirsiniz.

Birbirinden bağımsız olarak birden fazla kullanıcı grubu oluşturabilir ve oluşturduğunuz gruplar içerisinde yer alan kullanıcılara farklı yetkiler atayabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz kullanıcıların sadece istediğiniz fotoğrafları görmesine izin verebilirsiniz.

P2P (peer2peer) dosya paylaşım sistemiyle çalışan TudZu tüm işlemlerin sizin kendi yerel ağınız üzerinden yapılmasına olanak sağlamaktadır. Paylaşmış olduğunuz fotoğraflar oluşturmuş olduğunuz grup içerisinde yer alan herhangi bir kullanıcı tarafından doğrudan sizin bilgisayarınızdan indirilmektedir.

Bu sayede kullanıcılara tam bir güvenlik sağlayan program tüm sorumluluğu size bırakmış olur. Dosyalarınızın boyutu ne olursa olsun yedeğini alabilir ve doğrudan paylaşabilirsiniz.

Not: TudZu'yu kullanabilmek için kendinize ait bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir.