Türk Telekom Müzik

Türk Telekom Müzik

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,987
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TTnet

Türk Telekom Müzik ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkı, albümler, video klipler, etkinlik haberleri cebinizde.

Türk Telekom Müzik, yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı çevrimiçi ve çevrimdışı dinleme seçeneği sunan zengin içerikli müzik uygulaması. En yeni albümler, popüler parçalar, video kliplerin yanı sıra müzik dünyasında yaşanan gelişmelerden de haberdar eden uygulama Android platformundaki yerli müzik uygulamaları arasında en iyilerden biri.

Modern, olabildiğince sadeleştirilmiş arayüz sunan müzik uygulamasında en yeni yabancı ve Türkçe şarkıları, albümleri kolaylıkla bulmak mümkün. İçerik olarak Spotify, Apple Music’i aratmayan uygulamada şarkıları o anki ruh halinize, beğendiğiniz türe, popüleritisine göre de sıralama şansına sahipsiniz. Hangi şarkıyı dinleyeceğinize karar veremediğiniz durumda da hazır çalma listeleri karşınızda.

Müzik haberleri, etkinlikler hakkında da içerik sunan Türk Telekom Müzik, diğer müzik servisleri gibi Premium abonelerine özel seçenekler sunuyor. Premium aboneliğe geçtiğinizde çevrimdışı dinleme, hd kalitede dinleme, sınırsız dinleme gibi müzik zevkini artıran seçenekler sunuluyor. İlk ay tüm bu seçenekleri ücretsiz kullanabiliyorsunuz.