Turkcell Online Kamera

Turkcell Online Kamera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 304
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.

Turkcell Online Kamera, ev ve iş yerinizde olan biteni mobil cihazınızdan takip etmenize yarayan basit ve etkili bir kamera kayıt uygulamasıdır.

Turkcell Online Kamera, ev ve iş yerinizde olan bitenden sizi anında haberdar eden kurulumu ve kullanımı kolay bir kamera kayıt uygulamasıdır. Birkaç basit adımda kurulabilen T-Cam markalı tüm kameralar görüntüleri anlık olarak kaydeder ve akıllı telefonunuzdan izleme imkanı sunar.

Turkcell Online Kamera, çocuğu olan çocuğunu bir bakıcıya teslim eden kişilere büyük kolaylık sağlayan bir servis. Servis ile aynı adı taşıyan uygulamayı akıllı telefon veya tabletinizde yükleyerek çocuğunuzun evdeki durumunu iş yerinizden takip edebilirsiniz veya evinizde bir evcil hayvan besliyorsanız geldiğinizde süprizle karşılaşmamak için hayvanınızın evde neler yaptığını mobil cihazınızdan görebilirsiniz.

Kamera modelinden bağımsız olarak, sadece kameranızda hareket algılandığı zaman kayda başlayan ve hareket algıladığı vakit 10sn’lik videolar şeklinde alarm kayıtları tutan Hareket Anında Kayıt veya kameranızın açık olduğu son 7 gün içerisindeki görüntüleri 10dk’lık videolar halinde sunan 7 Gün Kayıt olmak üzere iki farklı servisten dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Hareket Anında Kayıt servisi 9,9 TL, 7 Gün Kayıt servisi ise 14,9 TL olarak Turkcell tarafından ücretlendirilmiş.

Kameranızı ve servis seçiminizi tamamladıktan sonra geriye kameranızı Turkcell Online Kamera uygulamasına eklemek kalıyor. Bu da oldukça basit ve uzun süre gerektirmeyen bir işlem. Turkcell T-Cam markalı kameranızı açık konuma getiriyorsunuz. Mobil cihazınızdan Online Kamera uygulamasını açıyorsunuz. Turkcell numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanızın ardından Kamera kurulum ekranı geliyor. Kameranıza isim veriyor ardından kablosuz ağ adını ve şifrenizi giriyorsunuz. Kare kod oluştur butonuna dokunduktan sonra telefonunuzun ön yüzünü Turkcell T-Cam markalı kameranıza tutuyorsunuz. Kısa sürede kameranız uygulamaya eklenmiş oluyor. Artık ev ve iş yerinizde olan biteni mobil cihazınızdan takip edebilirsiniz.

Turkcell Online Kamera Özellikleri:

  • Hareket anında kayıt, 7 gün kayıt seçeneği
  • Kolay kurulum ve kullanım
  • Bulut ortama kaydetme
  • Kayıtları görüntüleme ve indirme