Tweepi

Tweepi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,652
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tweepi

Online Twitter yöneticisi Tweepi'nin detaylı istatistikleriyle profil yönetimi çok kolaylaşıyor.

Yeni takipçiler bulmak, aktif olmayan takipçileri bulup temizlemek veya sizi takip edenleri hemen takip etmek... Düzgün bir Twitter yönetimi için size gereken her detay Tweepi içerisinde mevcut.

Detaylı istatistiklerle hesap durumunuzu takip eden ugulamanın temel özellikleri ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Biri ücretsiz olmak üzere üç ayrı üyelik paketinden size en uygun olanını seçerek Tweepi'yi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sınırlı da olsa uygulamayı denemek ve neler yapabildiğini görmek için öncelikle ücretsiz paket kullanmanızı önerebilirim. Bu sayede uygulamanın arayüzüyle tanışarak ihtiyaçlarınıza cevap verip veremeyeceğini görmüş olacaksınız.  

Tweet arama, listelerde arama yapma, beğendiğiniz bir profilin takipçilerini görmek gibi işler için kullanabileceğiniz Tweepi'nin gelişmiş istatistik araçları da yönetiminizi çok kolaylaştırıyor. Bu gibi yönetim araçlarını kullanırken hesabınızın şüpheli duruma düşmemesine dikkat edin. Çünkü toplu takip ve toplu bırakma gibi işlemler Twitter'ın politikalarına tamamen aykırı.