TwitStreet

TwitStreet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,436
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Engin Güller

TwitStreet, Twitter kullanıcılarının takipçi sayılarının artışıyla orantılı ilerleyen eğlenceli bir borsa oyunu.

Twitter üzerinden oynayabileceğiniz TwitStreet, bir Türk girişimi. Twitter üzerinden eğlenceli bir borsa oyunu yaratan TwitStreet'de size verilen 1000 dolarla doğru yatırım yapmanız ve paranızı artırmanız gerekiyor.

Oyundaki amacınız Twitter'da takipçilerinin artacağına inandığınız kişileri bularak bu kişilerden hisse satın almak. Eğer yatırım yaptığınız kullanıcıların takipçileri artarsa sizin de paranız artıyor. Oyunda başarılı olmanız için sıkı bir Twitter takipçisi olmanız şart. Özellikle Türkiye'de hızla yükselebilecek potansiyeldeki kullanıcıları keşfederseniz oyunun kazananı siz olabilirsiniz. Haftalık olarak kazananların belirlendiği oyunda birincilere küçük hediyeler de veriliyor.

TwitStreet verileri 20'şer dakikalık periyodlarla güncellendiğinden oyunun bağımlılık yaratan bir tarafı da var. Değer kazanan hesapları zamanında keşfederseniz siz de oyunun birincileri arasına girebilirsiniz. Oyunu oynamak için kayıt zorunluluğu yok. Sadece Twitter hesabınızla oyuna bağlanmanız gerekiyor.