Two Dots

Two Dots

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 437
  • DOSYA BOYUTU 292.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playdots, Inc.

Two Dots, renkli noktaları birleştirmeye dayanan popüler bulmaca oyunu ve ücretsiz.

Two Dots, renkli noktaları hareket sınırımızı aşmadan birleştirerek ilerlediğimiz son derece zorlu bölümler de içeren bulmaca oyunu ve tüm platformlarda oldukça popüler. Son olarak Windows platformunda indirilebilir durumda ve kafa yoran bulmaca oyunu sever olarak nihayet geldi dediğim oyunlardan biri.

Oyunda nedensiz şekilde renkli noktaları birleştirmeye çalışıyoruz. Dilediğimiz düzende birleştirme şansına sahibiz ancak bunu kolaylıkla yapmamamız için birçok engel bulunuyor. Bunlardan en zorlayıcısı hareket sınırı. Özellikle birden fazla renkli noktayı olabildiğince az hamlede tablodan silmemizi isteyen bölümler oldukça zor. Tabii ki oyunun başlangıcında zorluk düzeyi kendisini pek hissettirmiyor. Ortaları geçtiğimizde oyun adeta satranca dönüşüyor. Birkaç hamle sonrasını da düşünmemiz gerekiyor.

Oyunun kontrol sistemi oldukça basit. Renkli noktaları birleştirmek için tek yapmamız gereken başlangıç noktasına dokunduktan sonra sürükleyip bırakmak. Lakin dediğim gibi bunu düşünmeden yaparsanız hareket sınırınızın yarısına gelmeden oyuna kolaylıkla veda edebilirsiniz.