Ubuntu One

Ubuntu One

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 300
  • DOSYA BOYUTU 15.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Canonical Ltd

Ubuntu One, ücretsiz kullanabileceğiniz bulut depolama servisi veren bir uygulamadır.

Ubuntu One, dijital ortam hayatınızı beraberinizde istediğiniz yere götürebileceğiniz bir bulut depolama servisidir.

Dosyalarınızı yedekleyip istediğiniz zaman senkronize edebileceğiniz bu uygulamayı yükledikten sonra hesap açarak 5 GB'lık ücretsiz bulut sahibi olabilirsiniz.

Uygulamayı yükleyip hesabınızı açtıktan sonra yapmanız gereken tek şey, kişisel bulutunuza senkronize etmek istediğiniz dosyayı seçmek. İşin geri kalanını Ubuntu One sizin adınıza yapar.

Sade bir arayüze sahip programın kullanımı oldukça basit. Tatil, iş veya başka bir nedenle seyahat etmek zorunda olduğunuz durumlarda kişisel dosyalarınızı  bulutunuza atarak dünyanın heryerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca senkronize işlemi tamamlandıktan sonra kişisel bulutunuza masaüstü bilgisayarınızdan, internet üzerinden veya mobil cihazınızdan ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Android cihazınızla bulutunuza erişim sağlayıp paylaşımlar yapabilir, hem Android hem de iPhone cihazlarıyla uygulamanın müzik servisini kullanarak kendi dosyalarınızdaki müzikleri dinleyebilirsiniz.

Günümüzde pek çok kişisel bulut depolama servisi olmasına rağmen ücretsiz ve kullanımı kolay bu programı resim, müzik ve ufak boyutlu dosyalarınıza istediğiniz an ulaşmak için kullanabilirsiniz.