Udacity

Udacity

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,456
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Udacity

Android cihazlarınızda bilgisayar programlama öğrenebileceğiniz bir uygulamadır.

Udacity, programcılık öğrenmek ve bu işe girmek isteyenler için ideal bir platform. Artık Android ve iOS cihazlarında da mevcut olan bu platform, dokunmatik ekrana ve mobil cihazlara uygun şekilde yebiden tasarlanmış.

Web sayfasında bulabileceğiniz bütün kurs ve dersler Android uygulamasında da mevcut. Yani artık nerede olursanız olun derslere bakabilir, mini eğlenceli quizlerle kendinizi test edebilirsiniz. 1 milyondan fazla kullanıcısıyla programlama ve yazılım konusunda bilginizi ilerletmek ve kariyerinizi inşa etmek için Udacity çok uygun.

Temel programlama kurslarından daha ileri seviye kurslara kadar bir çok ders bulabileceğiniz uygulama ile HTML, CSS, Javascript, Python, Java ve diğer programlama dillerini kolayca ve rahart bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Algoritmalar, uygulamalı kriptografi, yapay zeka, açıklamalı veri analizi gibi bir çok konuda kurs bulabileceğiniz uygulamada şimdilik sadece İngilizce dersler mevcut. Eğer siz de bilgisayar programcılığı konusunda kendinizi geliştirmek isterseniz bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.