Ultra-Downloader

Ultra-Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,213
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SkySof Software Inc.

Web sitelerinde yer alan resim ve diğer dosyaları bilgisayarınıza indirmek için ücretsiz olan Ultra-Downloader programını kullanabilirsiniz.

Bu program zararlı içerikler barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görmek için Dosya İndirme Yöneticileri kategorisine göz atabilirsiniz.

Ultra-Downloader programı web sitelerini kolayca bilgisayarınıza indirebilmeniz için hazırlanmış programlardan bir tanesi. Özellikle çeşitli web sitelerinde onlarca resim ve dosya bulunması nedeniyle sitelerdeki sayfaları bilgisayarına kaydetmek isteyenler oldukça uzun işlemlerle uğraşmak zorunda kalıyorlar ve Ultra-Downloader sayesinde bu sıkıntı çok hızlı bir şekilde aşılabiliyor.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken arayüzdeki adresi kısmına indirmek istediğiniz web sitesinin adresini girmek ve daha sonra karşınıza çıkan dosyalar listesinde hangilerini indireceğinizi hızlıca seçmek. Bu işlemler oldukça hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirildiği için bütün web sitelerindeki neredeyse tüm görselleri bilgisayarınıza aktarmanız mümkün hale geliyor.

Web tasarım ile uğraşanların seveceklerine inandığım bu uygulamanın ücretsiz olması da elbette sayabileceğim avantajları arasında yer alıyor.