Under Armour Record

Under Armour Record

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • DOSYA BOYUTU 38.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Under Armour

Under Armour Record uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm spor aktivitelerinizi takip edebiliyorsunuz.

Under Armour Record uygulaması, sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen Android kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri fitness ve sağlık uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Hem kolay kullanımı hem de çok sayıdaki seçeneği ile dikkatleri üzerine çeken uygulama, daha iyi bir spor takibi yapmanıza olanak tanıyarak işinizi kolaylaştırıyor.

Uygulama her ne kadar spor süreçlerini takip eden akıllı bileklikler gibi cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışabilse de, bu cihazlara sahip olmayan kullanıcılar sadece telefonlarını kullanarak da koştukları, yürüdükleri adımları takip edebiliyor veya manuel olarak yaptıkları spora dair kayıtları uygulama içerisine girebiliyorlar.

Günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak tüm raporları sunabilen Under Armour Record, bu raporların çeşitli ek verilerle zenginleştirilmesine de olanak tanıyor. Bu veriler arasında günde uyuduğunuz uykudan tutun da kilonuza kadar pek çok farklı bilgi yer alıyor.

Ayrıca bir sosyal ağ gibi de davranabilen uygulama, böylece dostlarınızla sporlarınıza dair bilgileri ve kişiselleştirilmiş detaylarınızı da paylaşmanıza imkan tanıyor. Eğer spor veya vücut geliştirme üzerine bir ekibiniz varsa herkesi aynı anda koordine etmek ve onları bilgilendirmek için yeterli olacağını düşünüyorum. Elbette fotoğraf ve yorumları beğenme, paylaşma gibi seçenekler de yine daha iyi bir kaynaşma imkanı için sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Spora başlayanlar veya bu işi profesyonel olarak yapanlar Under Armour Record uygulamasını beğeneceklerdir. Göz atmadan geçmeyin derim.