Under Control

Under Control

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 481
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RJ GAMES LIMITED

Under Control ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Under Control eğer boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmek isterseniz size bolca eğlence sunabilecek bir gerçek zamanlı strateji oyunu.

Bilgisayarlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Under Control'de yakın gelecekte geçen bir savaş senaryosu bizi bekliyor. 2048 yılına konuk olduğumuz oyunda gezegeni kurtarmak için mücadele eden bir komutanın yerine geçiyoruz. General Krieg elindeki askerleri ve savaş araçlarını kullanarak gezegeni istila etmiştir. Bütün insanlığın özgürlüğüne tekrar kavuşabilmesi için ise bizim kendi ordumuzu kurmamız ve General Krieg'in güçlerini yenerek onu durdurmamız gerekiyor. Oyuna sıfırdan başlayarak yavaş yavaş ordumuzu geliştiriyoruz ve Geral Krieg'in karşısında savaşacağımız gün için hazırlık yapıyoruz.

Under Control tipik bir RTS oyunu. Oyunda askerler ve savaş araçları üreterek düşmanınızın üzerine gönderiyor, bir yandan da kendi üssünüzü saldırılara karşı koruyorsunuz. Oyun boyunca kaynak toplamak ve bu kaynakları doğru bir şekilde harcamak büyük önem taşıyor. Dilerseniz kaynaklarınızla asker ve savaş aracı üretebilir, dilerseniz teknolojinizi geliştirerek askerlerinizi ve savaş araçlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Under Control online altyapıya sahip olan bir strateji oyunu. Yani oyunu oynarken dilerseniz senaryo boyunca yapay zekaya sahip düşmanlarla karşılaşabilir, dilerseniz diğer oyuncularla PP karşılaşmaları yapabilirsiniz. Oyunun grafikleri ise bize klasik Command & Conquer oyunlarını hatırlatıyor.