UnitedGP

UnitedGP

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 709
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Travian Games

UnitedGP ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

UnitedGP oyunculara kendi yarış takımlarının patronu olma imkanı tanıyan bir yarış menajerliği oyunu.

Bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz tarayıcı tabanlı bir menajerlik oyunu olan UnitedGP'de bizi detaylı bir yarış deneyimi bekliyor. Oyunda sadece piste çıkıp yarışmak yerine yarış takımımızın her detayıyla ilgileniyoruz. İlk olarak yarış takımımızı kurmak için yarış pilotlarımızı seçiyoruz. Yarış pilotlarımızı seçtiken sonra ise sürekli formda kalmalarını sağlamalıyız. Bu iş için pilotlara özel antrenman programları hazırlıyoruz.

UnitedGP'de başarılı olabilmek için ve dünya çapında yarış liglerine katılmak için geleceğe yatırım yapmalıyız. Bu yatırımı araştırma geliştirme ile uğraşarak yapıyoruz. Yeni teknolojiler keşfettikçe yarış arabalarımızı geliştirebiliyoruz. Yarış arabalarımıza yaptığımız ince ayarlar yarıştaki başarımızı etkiliyor. Yarış pilotlarımızı, yarış arabalarımızı bir düzene oturttuktan sonra sıra yarış stratejilerimizi belirlemeye geliyor. Yarışlarda kaç pit-stop yapacağımız gibi detaylar yarış başarımızı etkileyen diğer unsurlar arasında.

UnitedGP bize internet üzerinden diğer oyuncularla yarışabilme imkanı da veriyor. Bu sayede çalışmalarımızın ne kadar başarılı olduğunu yarış pistinde görebiliyoruz.

UnitedGP tarayıcınız üzerinden çalışan bir oyun. Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısına ve güncel bir internet tarayıcısına sahip olmanız yeterli.