Universe

Universe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8
  • DOSYA BOYUTU 112 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Future Lab.

Saniyeler içerisinde web sitesi oluşturun.

iOS cihazları üzerinden kolay bir şekilde web sitesi oluşturmayı sağlayan Universe, basit arayüzü ve temel özellikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Blog, kişisel gelişim, iş, etkinlik ve daha pek çok konuda site oluşturabileceğiniz Universe'de tasarımınızı özelleştirebilir ve kendi zevkini kolayca yansıtabilirsiniz.

Apple tarafından onaylanmış bir uygulama olan Universe, yalnızca beş dakika içerisinde site oluşturabildiğini iddia ediyor. Ancak bu beş dakikada oluşturduğunuz web sitesini güncellemek, yeni şeyler eklemek ve temasını düzeltmek tamamen size kalmış durumda. Yani tamamen kullanıcı odaklı çalışan uygulamanın aynı zamanda açık kaynak kodlu olduğu ifade ediliyor. Eğer kodlama bilginiz varsa sitenizin arkaplanını kodlayarak da yapabilirsiniz.

Bunların dışında 'sürükle bırak' sistemiyle kodlamayı birleştiren ilk uygulama olduklarını dile getiren Universe, her kesimde kullanıcıya hitap ediyor. Bu anlamda web sitesine meraklı olan kişileri sevindirecek bir uygulama olan Universe, normalde site için ücret istemiyor. Ancak kendinize özel alan veya ek paketler kullanmak isterseniz belirli ücretleri gözden çıkarmanız gerektiğini belirteyim.