Üniversiteplus

Üniversiteplus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 192
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Universiteplus

Üniversiteplus servisiyle birlikte internet bağlantınız olduğu sürece her biri kendi alanında uzman eğitmenler tarafından sunulan çevrimiçi eğitimlere katılabilirsiniz.

Güzel bir fikrin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesiyle hayat bulan Üniversiteplus sayesinde üniversite eğitmenlerinden online ortamda dersler alarak farklı alanlardaki bilgilerinizi zenginleştirilebilir ve kişisel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin öncü üniversitelerinden, her biri kendi branşında profesyonelleşmiş akademisyenlerin ders verdiği bu çevrimiçi platformda tüm dersler ücretsiz olarak sunulmakta. Servisi kullanabilmek için öncelikle üye olmanız gerekiyor. Daha sonra ise üye bilgilerinizle giriş yaparak dersleri almaya başlayabilirsiniz.

Servisin kullanıcıları diledikleri zaman derslere bağlanabilme şansına sahip, sadece internet bağlantısı yeterli. Bu özelliği ile Üniversiteplus kullanıcılara eğitim düzenini belirleme konusunda herhangi bir sınır çizmiyor. Serviste farklı alanlarda yoğunlaşan çok sayıda eğitim videosu ve içeriği yer almakta. Derslerin videolarla desteklenmiş olması katılımcıların ilgisini canlı tutmaya ve eğitim kalitesini artırmaya yardım ediyor.

Üniversiteplus’ın en dikkat çarpıcı özelliği ise katılımcılar arasında sosyal bir platform kuruyor olması. Bu platform üzerinden katılımcılar birlikte aynı projelerde yer alabiliyor, etkinliklere katılabiliyor ve gerçek hayatta da ortak projelere imza atma şansını elde ediyor. Kapsamlı ve etkili eğitim içeriklerini, keyifli bir sosyal etkileşim ağıyla entegre eden Üniversiteplus eğitimi daha özgür yaşamak isteyen kişiler için en uygun seçenekler arasında yer alıyor.