Unturned

Unturned

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 213,381
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nelson Sexton

Unturned arkadaşlarınızla oynamaktan büyük keyif alacağınız bir online hayatta kalma oyunudur

Unturned açık dünya yapısına sahip olan ve hayatta kalma yeteneklerinizi test edebileceğiniz MMO türünde bir online zombi oyunudur.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu başarılı oyunda farklı oyunlardaki güzel özellikler oyunculara bir arada sunuluyor. Oyun görsel olarak ve açık dünya yapısı bakımından Minecraft, hayatta kalma öğeleri bakımından DayZ ile Rust gibi yapımlardaki güzel özellikleri birleştiriyor. Unturned'de zombi istilası karşısında hayatta kalmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Temel olarak yapmamız gereken şey ise öncelikle kendinize güvenli bir konaklama alanı inşa etmek. Bundan sonra ise hayatta kalmanızı sağlayacak gıda ve malzemeleri toplamaya çıkıyorsunuz.

Unturned'de bina inşa ederken tıpkı Minecraft'taki gibi küp şeklindeki tuğlaları kullanıyorsunuz. Kendi kalenizi inşa ettikten sonra etrafına zombilerden korunmak için çeşitli tuzaklar ve karmaşık elektronik sistemler kurabiliyorsunuz. Unturned'da hayatta kalmak için etraftan ağaç kesebilir, kayaları parçalayabilir, kendi ekinlerinizi yetiştirebilir ve hayvanları avlayabilirsiniz. Oyunun açık dünyasında keşfedilmeyi bekleyen birçok gizemli bölge ve yağmalanacak birçok eşya bulunuyor.

Unturned'de oyuncular eşkiyalık da yapabilmekteler. Oyunun PvP sunucularına katıldığınızda diğer oyuncularla savaşabiliyor ve ekipmanlarını yağmalayabiliyorsunuz. Eğer eşkiyalık sizin hoşunuza gitmiyorsa PvE sunucularında diğer oyuncularla savaşmadan birlikte oynayabilir, klanlar oluşturabilirsiniz.

200 MB gibi oldukça küçük bir dosya boyutuna sahip olan oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme