UPAD

UPAD

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • DOSYA BOYUTU 41.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PockeySoft

UPAD ile kolayca notlar alabilir, PDF düzenleyebilir ve aldığınız notlara resim ve açıklamalar ekleyebilirsiniz

UPAD eğer iOS işletim sistemi kullanan bir iPad sahibiyseniz ve not alma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız sizin için ilaç gibi bir çözüm sunacak bir uygulamadır.

UPAD kullanıcalara sadece not alma konusunda da yardımcı olmuyor. UPAD kullanarak PDF görüntüleme, PDF düzenleme, PDF oluşturma, notlara fotoğraf ekleme gibi konularda da pratik bir çözüm sunuyor. UPAD'in özellikleri şunlardır:

El Yazısı:

UPAD kalem kullanarak el yazısı yazmanızı çok rahat bir hale getiriyor. Uygulamanın retina mürekkebi el yazınızı görülebilir derecede keskin, detaylı ve kaliteli gösteriyor. UPAD el yazısı için farklı şeçenekler de sunmakta. UPAD ile el yazınız için renk seçebilir, kalem ucunuz kalınlığını belirleyebilir ve kağıt tipini değiştirebilirsiniz. Uygulamanın kağıt galerisinde birçok seçenek yer almakta. Ayrıca el yazısı yazarken zoom yapma özelliği sayesinde yakınlaştırıp daha detaylı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

PDF Dosyalarını İşleme:

UPAD bize iPadimiz üzerindeki, e-postalarımıza iliştirilmiş PDF dosyalarını görüntüleyebilme imkanı tanıyor. Sonrasında bu dosyaları okuyabildiğimiz gibi üzerlerine açıklamalar ekleyebiliyor, el yazısı ile notlar iliştirebiliyor ve metinleri vurgulayabiliyoruz.

Düzenleme:

UPAD ile not alırken hata yapmaktan çekinmeyin. Uygulama içeriklerinizi kopyalama, taşıma ve kesme imkanı da veriyor. Arıca sayfalar için sunulan küçük önizlemeler sayesinde aynı sayfaları temizleyebiliyor, yeni sayfalar ekleyerek mevcut sayfaları taşıyabiliyorsunuz.

Resim Ekleme:

UPAD kullanarak aldığınız notlara fotoğraf kütüphanesinden fotoğraf ekleyebiliyorsunuz veya kameranız ile çekeceğiniz fotoğrafları iliştirebiliyorsunuz. Bu fotoğrafları ihtiyaç duyduğunuzda döndürmeniz, yenidenboyutlandırabilmeniz ve çerçeveler içine almanız da mümkün. Ayrıca not içerisine daire, kare veya çizgiler gibi geometrik şekiller de elkleyebilirsiniz.

UPAD daha keşfedebileceğiniz birçok farklı özelliği barındırıyor. Uygulama not alma uygulamaları arasında en başarılılardan biri.

Eğer uygulamayı satın almadan önce test etmek isterseniz bu bağlantıdan uygulamanın Lite versiyonunu indirebilirsiniz: