USB Data Recovery

USB Data Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 10,366
  • DOSYA BOYUTU 1.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

USB Data Recovery ile taşınabilir belleklerinizden dosya kurtarabilirsiniz

USB Data Recovery kullancılara USB bellekten silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma yazılımıdır.

Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız USB belleklerde birçok farklı dosyayı depoluyoruz. Fakat istem dışı olarak silebildiğimiz bu dosyaları kurtarmak USB belleklerin yapısı nedeniyle mümkün olmayabiliyor. USB belleklerden silinen dosyalar geri dönüşüm kutusu gibi dosyaları geri getirmek için kullanabileceğimiz herhangi bir birime gönderilmemekte ve direkt olarak silinmektedir. Bu nedenle de normal yollarla USB belleklerden dosya kurtarmak mümkün olmuyor.

İşte bu gibi durumlarda USB Data Recovery gibi bir silinen dosyaları geri getirme yazılımı kullanabilir ve normal yollarla kurtaramayacağımız dosyaları kurtarabiliriz. USB Data Recovery birçok farklı dosya formatını desteklemekte. Ses, resim ve video gibi yaygın kullanılan dosyaların yanında arşiv dosyaları gibi dosyaları da program aracılığıyla USB bellekelrimizden kurtarabiliyoruz. Program toplamda 500'ün üzerinde dosya formatını destekliyor.

USB Data Recovery'nin Windows 8'in metro arayüzüne oldukça benzeyen bir arayüzü bulunmakta. Bu arayüzden kurtarmak istediğimiz dosya türünü seçebiliyoruz ve sadece kurtarmak istediğimiz dosyaları arayabiliyoruz. Bunun yanında bütün dosyaları da tarayabilmemiz ve farklı dosyaları tespit edebilmemiz mümkün.