USB Device Tree Viewer

USB Device Tree Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,165
  • DOSYA BOYUTU 0.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Uwe Sieber

Bilgisayarınıza USB portlarından bağlı olan cihazları kolayca görmek ve yönetebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

USB Device Tree Viewer programı, bilgisayarına çok sayıda USB cihazı bağlı olanların faydalanabilecekleri ücretsiz programlardan bir tanesi ve bağlı olan cihazların en kolay şekilde yönetilebilmesi için gereken arayüzü kullanıcılara sunuyor. Windows'un kendi USB görüntüleme altyapısını kullanan ve bunu sürücüler ile birleştiren uygulama, böylece normalden daha kullanıcı dostu bir arayüz ile karşımıza çıkıyor.

Oldukça kolay kullanılır bu arayüz sayesinde detaylı işlemler yapmak isteyenler bir de kullanım ile boğuşmak zorunda kalmıyorlar ve tüm teknik işlemlerini tek bir noktadan halledebiliyorlar. Sistem konfigürasyonunu inceleyen ve tüm detayları sunan program, cihazların üreticilerini, sürücülerini, bus tiplerini, konumlarını, alt sürücülerini, sürücü harflerini ve çok daha fazla istatistiği anında sunabiliyor.

Böylece her bir cihaza ait bağlantıları düzenlemek mümkün oluyor ve sorunlarla karşılaşıldığında anında müdahale etme imkanı doğuyor. Tüm USB sürücülerin bir ağaç içerisinde düzenli olarak listelenmesi sayesinde hangi cihazın nereye ve nasıl bağlı olduğunu hiç sorun yaşamadan görebileceksiniz.