Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

kullanıcı

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, PC'de oynayabileceğiniz en iyi vampir oyunlarından bir tanesi olmaya aday.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, PC’de oynayabileceğiniz en iyi vampir oyunlarından bir tanesi olmaya aday. The Chinese Room tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan aksiyon rol yapma oyununda şehri kontrol altına almış yaratıklarla ittifak kuruyor ve kan ticareti savaşının olduğu Seattle’ın güçlü vampir gruplarını kanlı bir iç savaşa sürükleyen büyük komployu açığa çıkarıyorsunuz. Bol kanlı, karanlık temalı harika bir RPG bizlerle!

PC platformundaki en iyi vampir oyularından biri olan Vampire: The The Masquerade - Bloodlines’ın devamında, Karanlıklar Dünyası’na (World of Darkness) giriyorsunuz. Ezelden beri vampirler tarafından yönetilen Seattle’ın kalbine iniyor, kurbanlarınızı avlıyor ve elite vampirler arasında hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Şehrin doğuşundan bu yana varlığını sürdüren kan kurucuları ve şehri yeniden tanımlayan teknoloji piyasasını yöneten yeni kanlarla tanışırken herkesin gizli emelleri olduğunu unutmayın ve yanınızda olacakları seçerken dikkatli olun. Bu arada geliştikçe gücünüz de artıyor ancak unutmamanız gereken bir şey var; sahte kılığınız açığa çıkmamalı ve insanlığınızı korumalısınız.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 PC Oynanış Detayları

  • Gücünüzü besleyin, gecenin sahibi olun.
  • Seattle’ın karanlık kalbine girin ve elit vampirler arasında hayatta kalın.
  • Kendilerine has özellikleri ve hikayeleri olan gruplar arasından seçiminizi yapın.
  • Seçimlerin önemli olduğu, ilgi çekici karakterlerle dolu kan şehrinde bir vampirin yerine geçin.

 

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 PC Çıkış Tarihi

Maalesef ki bu oyun sürekli erteleniyor. Mart 2020'de yayınlanması kararlaştırılmıştı ancak hem oyunun yapımcısı değişti hem de oyunun geliştirilme sürecini etkileyen pek çok hadise yaşandı. Yıllardır geliştirilmeye çalışılıyor ancak Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 bir türlü çıkışını yapamadı. Kesin tarihi bilinmemekle beraber Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2'nin çıkış tarihi 2024 olarak belirtiliyor.