Velvet Assassin Türkçe Yama

Velvet Assassin Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 822
  • DOSYA BOYUTU 0.73 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Velvet Assassin için hazırlanan OyunÇeviri Türkçe yaması ile oyunu sorunsuzca Türkçe dilinde oynayabilirsiniz.

Velvet Assassin, gizlilik ve aksiyonun bir arada bulunduğu heyecanlı oyunlar arasında yer alıyor ve son zamanlarda bu alandaki eksikliklerin büyük kısmına çare oluyor. Zira pek çok oyun genellikle bu iki türün birine doğru fazla miktarda kayabiliyor ve oyuncular tam olarak istediklerini bulamayabiliyorlar. Velvet Assassin ise hem aksiyonun hem de gizliliğin dozajını doğru bir şekilde ayarlayabiliyor ve bunu oyunculara iyi bir senaryo ile sunuyor.

Oyunun hikayesi zaten İkinci Dünya Savaşı'nda görev almış gerçek bir ajanın hikayesinden esinlenmiş ancak gerçek hayatta olduğu gibi acı bir sonla bitmiyor. Bu açıdan biraz senaristleri kendi takdirlerine kaldığını söyleyebilirim.

Oyunun diyalog ve menüleri ise İngilizce ve bu nedenle senaryo takibini yaparken biraz zorlanabilirsiniz. Bu durumun önüne geçebilmek için hazırlanmış olan OyunÇeviri yaması ise tam aradığınız şey olabilir. Zira Velvet Assassin Türkçe yaması sayesinde tüm ara menüler, açıklamalar ve diyalog altyazıları Türkçe haline geliyor.

İndirdiğiniz Türkçe yama dosyasının içinden çıkan kurulumu çalıştırdığınızda yama kendiliğinden kurulacaktır ve böylece direkt olarak oyununuzu açabilir, Velvet Assassin'i Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.