Victory: The Age of Racing

Victory: The Age of Racing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,770
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vae Victis Games

Victory: The Age of Racing ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Victory: The Age of Racing oyunculara farklı bir sürüş tecrübesi yaşatmak amacıyla geliştirilmiş bir yarış oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Victory: The Age of Racing'de bizi oyuncu topluluğu tarafından şekillendirilmiş bir yarış tecrübesi bekliyor. Oyunda oyuncular tarafındna tasarlanmış araçlarla yarışabilme imkanına sahibiz. Bu araçlar yarış tarihinde karşımıza çıkmış olan farklı klasik yarış araçlarını temel alarak tasarlanmışlar ve oyuna nostaljik bir hava kazandırıyorlar.

Victory: The Age of Racing online altyapıya sahip bir oyun olduğu için oyun boyunca diğer oyuncularla karşılaştığınız yarışlara katılabiliyor ve rekabetin heyecanını yaşayabiliyorsunuz. Oyunda dilerseniz tek bir yarış yapabilir, dilerseniz online olarak düzenlenen etkinliklere ve turnuvalara katılabilir, dilerseniz takım kariyeri modunda yarış takımınızla şampiyonluk peşinde koşabilirsiniz.

Victory: The Age of Racing'de oyuncular kendi araçlarını tasarlayabiliyorlar. Bu iş için farklı parçaları birleştirmemize imkan veriliyor. Ayrıca oyunda ilerledikçe aracımızın performansını da geliştirmemiz izin veriliyor. Oyun bu yönüyle bir RPG oyununu anımsatmakta.

Victory: The Age of Racing'in grafikleri maalesef günümüz standartlarına öre biraz düşük kalitede. Oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

- Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHZ çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- DirectX 9 uyumlu 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- İnternet bağlantısı

- 500 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme