Vimeo Video Downloader

Vimeo Video Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 50,215
  • DOSYA BOYUTU 3.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DownloadToolz

Vimeo Video Downloader programı yardımıyla tek tıkla Vimeo videolarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Vimeo video indirme işlemi için kullanabileceğiniz, Vimeo Video Downloader beğendiğiniz Vimeo videolarını bilgisayarınıza indirebilmenize olanak tanıyan ücretsiz ve başarılı bir programdır.

İndirmek istediğiniz Vimeo videolarını avi, mpeg, flv ve wmv formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz videonun adres linkini programa yapıştırarak istediğiniz klasöre indirmek.

Vimeo Video Downloader küçük, hızlı kullanışlı ve aynı zamanda güçlü bir  programdır. Sade ve temiz bir arayüze sahiptir.

Vimeo Video İndirme Programı 

Video oynatma siteleri arasında ayrı bir yeri olan Vimeo, birbirinden farklı içerikler barındırıyor. Bu videolar arasında genellikle tasarımcılar, animasyon sanatçıları ya da yönetmenler gibi profesyoneller tarafından hazırlanan içerikler yer alıyor. Bu sebeple internet sitesi kendini, diğer video oynatma sitelerinden ayırmayı başarıyor. 

Video indirme programı ise küçük ve basit bir kullanış öngörüyor. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra kısa süre içerisinde videolara ulaşabiliyorsunuz. Bunun için masaüstünüzde beliren logoya tıklamanız gerekiyor. Tıklamayı yaptıktan sonra ekranınızda programın açıldığını görebilirsiniz. 

Program açıldıktan sonra indirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini programa yapıştırıyorsunuz. Sonrasında indirme işleminin başladığınızı görebilirsiniz.