Virtuagym Fitness

Virtuagym Fitness

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 90
  • DOSYA BOYUTU 16.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Virtuagym

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz evde spor ve egzersiz yapma uygulamasıdır.

VirtuaGym Fitness, evde egzersiz ve spor yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz faydalı bir spor uygulamasıdır.

Uygulama size gün içinde evde aletsiz bir şekilde yapabileceğiniz egzersiz ve spor aktivitelerini listeleyerek sunar. Bu egzersizleri size sunarken çeşitli bilgiler de verir. Örneğin bir egzersizin yeni başlayanlar için, orta seviye ve ileri seviye olanlar için olup olmadığını belirtir. Siz de buna göre istediğinizi seçersiniz.

3D video şeklinde bu egzersizleri size sunan uygulama aynı zamanda bir de zamanlayıcı verir. Uygulamadaki egzersizler sabah egzersizi, evde yapılabilecek egzersizler ve spor salonunda yapılabilecek egzersizler olarak kategorilendirilmiştir. Böylece spor salonunda aletli egzersiz de yapabilirsiniz.

Uygulamanın ayarlarından isterseniz zaman için verilen tik tak sesini, geri sayım ve motivasyonel sesleri açıp kapatabilir, egzersizler arasında istediğiniz kadar bir dinlenme süresi koyabilirsiniz. Eğer yoğun bir hayatınız varsa ve evde egzersiz yapmak istiyorsanız sizin için ideal olan bu uygulamayı indirip denemelisiniz.