Virtual Router Plus

Virtual Router Plus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,523
  • DOSYA BOYUTU 0.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Runxia Electronics Co. Ltd

Bilgisayarınızı kullanarak sanal kablosuz ağlar oluşturmak için bu üçüncü parti yazılımı deneyebilirsiniz.

Virtual Router Plus programı, özellikle Windows 8 kullananların kendi bilgisayarlarından bir kablosuz ağ router'ı yaratamamaları sorununun üstesinden gelmek için hazırlanmış bir araç. Önceki Windows sürümlerinde, işletim sisteminin kendi menüleri kullanılarak bir sanal ağ yaratılabiliyordu ve diğer cihazlar da bu ağı kullanarak internete erişim sağlayabiliyorlardı yahut diğer bilgisayarlarla veri alışverişi mümkün hale geliyordu.

Windows 8'de bu özellik ortadan kaldırıldı ve sık sık ihtiyaç duyan kullanıcılar için üçüncü parti uygulamaların kullanımı mecburi hale geldi. Programın arayüzü tek bir sayfadan oluşuyor ve burada ağınıza vermek istediğiniz ismi ve şifreyi belirledikten sonra direkt olarak diğer cihazlarınızın bu ağa bağlanmalarını sağlayabiliyorsunuz. Deneyimli kullanıcılar için bir kaç ayar seçeneği de elbette unutulmamış.

Eğer hiç uğraşmak istemezseniz, direkt olarak Start butonuna basarak ağınızı başlatabilirsiniz. Programı kapatmadığınız sürece ağınız aktif olarak kullanıma açık olacaktır ve tüm cihazlarınızı aynı kablosuz ağ üzerinden birbirine bağlamak mümkün hale gelecektir.