VirusBuster Professional

VirusBuster Professional

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 11,132
  • DOSYA BOYUTU 21.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VirusBuster Ltd.

Bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek tüm tehlikelere karşı kolayca koruyabileceğiniz ve yaptığınız her işlemin güvenilir olmasını sağlayarak size güvenilir, üstün bir performans sunan gelişmiş antivirüs programı.

VirusBuster Professional, bilgisayarınızda geniş anlamda bir koruma sağlayabilecek, profesyonel antivirüs programıdır.

Yaptığınız günlük işlemlerden, ofis uygulamalarınıza, e-posta trafiğinize, internet işlemlerinize ve kullandığınız programlara kadar her türlü alanda analiz ve taramalarıyla geniş güvenlik koruması sağlar ve bilgisayarınıza sızmaya çalışan her türlü zararlı spam, trojan, solucan ve virüse karşı koyarak daima güvende kalmanızı sağlar.

Artan tehlikelere karşı veritabanı güncellemesi

Güncelleştirme mekanizmasını kullanarak yeni virüslere karşı koruma geliştirmekte ve çok fazla zaman harcamadan yapılan güncellemelerle tehlikelere karşı her zaman hazır olarak koruma yapmaktadır.

Kolay kullanım

Profesyonel bir sisteme sahip olmakla birlikte, sade ve pratik işlem yeteneğine sahip arayüzü sayesinde yeni başlayan kullanıcılar için dahi kullanımı kolaydır. Standart ayarları sayesinde kullanıcıya çok fazla iş bırakmayan yapısı ile aynı zamanda kullanıcının istediği zaman kendine özel ayarlar yapabilmesine de olanak tanımaktadır.

Çok yönlü müdahale

Otomatik çalışabilen sistemi sayesinde program kendi güncellemelerini, güvenlik veritabanını düzenlemelerini ve otomatik taramalarını yapabilmektedir. Bu sayede kullanıcının her zaman birebir müdahalesi gerekmemekte ve virüslere karşı anında müdahale sistemi devreye girmektedir.

Komple koruma

Anlık koruması ve filtreleme sistemi ile bilgisayarınızdaki tüm işlemleri taramasından geçirerek, güvenilir işlemler yapabilmenize olanak tanır. Standart koruması ile bilgisayarınızı korur, filtre sistemi ile de internet veri alışverişinizi takip eder ve HTTP, FTP protokolleri ile POP3, SMTP, IMAP posta trafiğinizi denetleyerek merkezi koruma sağlar.

Admin paneli

Gelişmiş yönetici paneli sayesinde kendinize özgü ayarlamalarınızı yapabilir, gerekli uygulama ve diğer kullanıcı işlemlerini engelleyebilirsiniz.

Üstün performans ve etkinlik

Gelişmiş, profesyonel tarama motoru ile tehlikelere karşı derinlemesine analizleme sistemini kullanır. Etkili çalışma performansı ile; virüsler, solucanlar, truva atları, gizli virüsler bilgisayarınıza zarar veremeyecektir.

Sistem Gereksinimleri:

  • 400 Mhz işlemci
  • Minimum 80 MB boş disk alanı
  • Internet Explorer 5 ve daha yüksek sürüm

Not: Deneme sürümünde yalnızca 2 farklı kısıtlama bulunmaktadır. 30 günlük kısıtlama ve ekranda çıkan satın alma yönlendirmesi. 30 gün boyunca tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz.