Vole Edutainment

Vole Edutainment

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 213
  • DOSYA BOYUTU 41.21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sanwhole

Vole Edutainment, farklı medya dosyalarını, belgeleri ve web sayfalarını bir araya toplayabileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Vole Edutainment, bilgisayar kullanıcılarının ses, video, Youtube bağlantıları, web sayfaları, belgeler, resimler ve daha pek çok farklı içeriği bir araya toplayabilmeleri ve görüntüleyebilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir programdır.

Özellikle internet üzerinde farklı konularla ilgili araştırmalar yapıyorken toplamış olduğunuz içerikleri bir araya getirerek, sizden sonra aynı konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılarla Vole Edutainment sayesinde içeriklerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Program bilgisayarınız üzerinde yer alan video, ses, resim, döküman ve daha birçok belgeyi farklı araştırma başlıkları altında saklayabildiği gibi, Youtube videolarını ve web sitelerini de saklayabilir. Aynı zamanda bahsetmiş olduğumuz tüm içerikler için önizleme yapmanıza da olanak sağlar.

Ayrıca sisteminiz üzerinde Adobe Reader veya Microsoft Office gibi yazılımlar varsa, Vole Edutainment sizlere PDF, DOC, PPT, RTF, GIF ve benzer formatlardaki dosyaları görüntüleme şansı da tanır.

Özellikle hazırlayacağınız interaktif sunumlar sırasında seyircilerin dikkatini sürekli olarak korumanıza yardımıc olacak olan Vole Edutainment, neredeyse her türden medya dosyasını oynatabilmektedir.

Öğrenmenin modern, etkili ve eğlenceli bir yolu olarak karşımıza çıkan Vole Edutainment, farklı kaynaklar üzerinde yer alan belirli konularla ilgili bilgileri bir arada tutmamıza ve kolayca başka insanlarla paylaşmamıza olanak sağlar.