Vole Magic Note

Vole Magic Note

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 365
  • DOSYA BOYUTU 33.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sanwhole

Bilgisayarınızda interaktif medyalar ile notlar ve günlükler tutabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Vole Magic Note programı, bilgisayarınızda not tutmak ya da günlük tutmak istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz ve gelişmiş programlardan bir tanesi. Hem basitliği hem de multimedya içeriklere de destek vermesi sayesinde günlük ve notlarınızı sadece yazı olarak değil, videolar, resimler ve diğer interaktif içerikler olarak da tutma ve onları renklendirme şansınız var.

Elinizde bulunan medya dosyalarını ekleyebilmenin yanında dilerseniz YouTube videolarını gömülü olarak yerleştirebilir ya da diğer web siteleri ve web medya oynatıcılarını da notlarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Notlarınıza eklediğiniz herşeyi direkt olarak program içerisinden görüntüleme şansınız da mevcut. Kullanıcı arayüzü oldukça anlaşılır olan program aynı zamanda bir zaman tutma yardımcısı ve farklı görüntüleme stilleri ile de birlikte geliyor.

Her ne kadar senkronizasyon, internete yedekleme gibi gelişmiş özellikler barındırmasa da, sadece kişisel bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız tercih edebilir ve düzenli, interaktif bir şekilde günlüklerinizi, notlarınızı oluşturabilirsiniz.